30. januara imamo čast da ugostimo našeg majstora, jednog od najboljih očenika majstora Ze Radiole, osnivača ZR tima , Maksa Karvalja, crnog pojasa 3. stepana koji ce držati jednodnevni seminar u našem timu. Seminar će biti sastavljen iz dva treninga : 1) no gi - od 11h do 13h 2) gi (u kimonu) - od 13h do 14:30 Seminar je otvorenog tipa! Svi klubovi su dobrodošli! Cena seminara je 40 eura. Broj mesta je ograničen. Prijave putem sajta ili naših društvenih mreža..

30. januara imamo čast da ugostimo našeg majstora, jednog od najboljih očenika majstora Ze Radiole, osnivača ZR tima , Maksa Karvalja, crnog pojasa 3. stepana koji ce držati jednodnevni seminar u našem timu. Seminar će biti sastavljen iz dva treninga : 1) no gi - od 11h do 13h 2) gi (u kimonu) - od 13h do 14:30 Seminar je otvorenog tipa! Svi klubovi su dobrodošli! Cena seminara je 40 eura. Broj mesta je ograničen. Prijave putem sajta ili naših društvenih mreža.